آموزش نرم افزار Gannzilla - قسمت 5

نرم افزار


زنگ تفریح خدایانِ مصری!

سالها سال قبل، زمانی که ستاره ی شعرای یمانی از افق نیل طلوع می کرد منجمان مصری تقویم برای حیات و ممات، زندگی و زراعت، خواب و خوراک استخراج می کردند. آیا خوابش را می دیدند روزی از میان بروند و از آنها نامی و نشانی و تابلویی در یکی از موزه های لندن باقی بماند پر از رمز و راز، تا محققی سخت کوش و خستگی ناپذیر، و مثل خود آنها افسانه ای روبروی تابلوی چرخه ی گندم بیاستد و از هر خطی یک معنا استخراج کند؟ راست می گویند: دنیا جمع اضداد است. انگار زمانی که سیاره ای راجعه می شود و سویی دیگر در پیش می گیرد فردی در قرن انفجار علم و اندازه گیری به جای پیشرفت به عقب بازمی گردد. حقا که کوکب بخت چه ها نمی کند. در حالی که عقب گرد نیست، بلکه حل چرایی های زمان حال است. راستی که عجیب است که می گویند اهرام پر از رمز و راز است و هنوز معمایی سرپا ایستاده است. درست می گویند. سرپا ایستاده و حالا میخواهیم بدانیم. چرا؟ و چگونه؟ می گویند جاویدان کلمه ای غلط است! جادو وان درست است؟ جادو؟ سخت بی معنی به نظر می رسد. وقتی که پای جادو وسط باشد عقل مدرن چنان قهقه می زد که بحث فایده ای ندارد. باید مخرجی مشترک گرفت: بهترین پیشنهاد چیست؟ میگویم: ریاضی، و سپس اثبات آن.

در کهن ترین سیستم های عددی نظریه پردازان می گویند 1 الی 9. و بعد هر عددی که  متولد شود شکل دیگری از این اعداد است. پس می توانیم شروع کنیم ما در مجموع دو دسته اعداد داریم زوج و فرد و چهار عمل بنیادی: جمع ضرب و تفریق و تقسیم. یا در صعود هستیم یا در نزول و سه شکل بنیادی دیگر دایره و مربع و مثلث. بهترین شکل را حتی منجمان اسلامی دایره می دانند و حقا که درست است. راستی اینها چه ارتباطی به اهرام دارند؟ و چه ارتباطی به خدایان مصری؟ فرض می کنیم کسی با فشار راس هرم را به سطح مسطح می چسباند. نتیجه مربعی می شود که دارای نکته ی مهمی است. مربعی که از هر طرف آن را بخوانیم به عددی واحد می رسیم. خاصیت اعداد همیشه ثابت هستند. 3*3/4*4/5*5 ... 9*9. و مربع پایانی 9*9 مربع کامل می شود. باید بدانیم که بازار در رفتار ریاضی وارش از این اصل همیشه استفاده می کند. راستی در آسمان مربع دیده نمی شود؟ اگر ما نقاط اعتدالین و انقلابین شمس را به هم متصل کنیم به مربع می رسیم. اگر مربع اعداد را در درجات بالا ببریم باز هم به مربع می رسیم.

رفتار عددی قیمت در بازار دقیقا رفتاری مربع شده است. مثلا می توانیم از عدد 12 استفاده کنیم. 12*12 با 144 خانه مربع اول و مربع دوم در 238. می توان این سیکل عددی را به ترتیب جلو برد و ادامه داد. یکی از دلایل مهمی که به این مربع ها در مباحث مدرن مربع جادویی می گویند و به حق هم درست می گویند همین است. خاصیت رفتاری عجیب در جمع و رسیدن به عددی واحد. ما ملزم به رعایت احترام به اعداد می شویم. باید به دقت دانست که اگر کف و سقف هایی که در نقاط مهمی دایره محیطی / زمانی مربع با اعداد کاملی که در بعد قیمت رخ می دهد قطعا به نقطه ای مهم رسیده اند.

CmAr5dyTTkMNw1zCIF4A3fI4yUBsO1CGYBLDJ7i4.gifدایره در دایره. مربع در دایره و حتی مربع در مربع. مهم اینجاست که ما فهم درستی از مواجهه با بازار و استفاده درست از ابزار های ریاضی داشته باشیم. باید دقیقا به یاد بیاوریم. شانس و حدس و گمان ضریب شکست را به شدت بالا می برد و اثبات و ریاضیات و ایمان به جهانی که خالقش همیشه چیز در نظم آفریده ضریب موفقیت را بالا می برد. برای استفاده از مربع باید بتواینم استدلال کنیم. باید بتوانیم بعد زمان و قیمت را در مربع و دایره اثبات کنیم. مثلا اگر دقت کنیم می بینم که مربعات اعداد فرد همگی در زاویه ی 225 درجه قرار دارند. حال می خواهیم این را تفسیر کنیم می دانیم که  دایره خصوصیت های تبدیل دارد و می توانیم برای تایید گرفتن یک روند و یک جهت گیری های یک روند کوتاه مدت و یا بلند مدت از این خصوصیت عددی استفاده کنیم.

پس باید اینگونه در نظر بگیریم تا زمانی که مدت زمان شکل گیری سقف های روند نزولی طلا در تایم هفتگی به مربع اعداد می رسد در زاویه 225 درجه شاهد برگشت های قیمتی هستیم. می توانیم از خصوصیت دایره و زمان استفاده کنیم. 225 درجه از  نقطه ی اعتدال و 45 درجه از نقطه ی اعتدال دوم. گفتیم 45 درجه پس می توانیم در نظر بگیریم که در مقابله های این زوایه باید شاهد نقاط زمانی و قیمتی دیگری باشیم. باز هم گفتیم 45 که می شود 9 عدذی کامل. 4+5: 9 و 225/2+2+5: 9 عددی کامل.

fOVWIu8YML90EUnGNzepMzk7vAgDjmh5l6BkqdYX.jpg

بدون تردید چارت برتر چارت 9 تایی است. که می شود آن را کامل ترین مربع نام گذاشت. چرا خصوصیت و رفتار طبیعی اعداد را با ذات زمان و بازار بالانس می کند. بعد از تحقیق و بررسی جامع می توانیم با توجه به میزان استفاده از چارت های مختلف استفاده کنیم. زمان در مربع برابر است با دایره محیطی و خود سلول های مربع که می توانیم از سلول های مربع زمان را بالانس کنیم و حتی حجم ها. حقا که مربع جادویی است. باید به دقت بدانیم که خصوصیت خاص این سلول های این است که قابلیت تبدیل به (واحد) حجم زمان در انواع تایم فریم ها و قیمت در دقیق ترین ضریب ها را دارد. چارت های دیگر مثل 12 تایی: طبق منطق 12 ساعت، 12 روز، 12 هفته، 12 ماه، 12 سال. و برای رد گیری روند ها و روزها از زاویه های کناری استفاده می کنیم. باید بتوانیم رفتار هر بازاری با بالانس کنیم. معنی بالانس این است که رنج یک سهم را بدست بیاوریم و میزان تصاعد هر سهم را بعد قیمت و زمان به درستی در مربع قرار بدهیم. مثلا اگر سهمی در 45 روز 45 واحد قیمت حرکت کرده باشد چه در بعد قیمت و چه در بعد زمان به نقطه ی مقاومتی و یا حمایتی رسیده است.

زنگ تفریح خدایان مصری: مکعب روبیک

گن در نوشتاری می گوید: بازار مثل یک سازه ی ساختمان است. مثل یک مکعب نخست باید کف و دیواره ها ساخته شود و بعد به سمت مسقف کردن آن رفت. بدون تردید مصریان از خصوصیت مربع استفاده می کردند. به رنگ های هر دیواره اگر فکر کنیم می توانیم به فهم جمله ی گن نائل شویم. 

نویسنده: م.آیین

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

0 / 1500
مقاله‌های مشابه
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تحلیل‌اپ می‌باشد و محفوظ است. 2024 ©