تشخیص برگشت روند با Dynamic Trader

نرم افزار
Key Reversal Day – KRD - تشخیص برگشت روند

برای تعیین آن از آخرین روند جاری استفاده می شود. این تنظیم برای مشخص کردن برگشت های احتمالی نمودار کاربرد دارد و برای پیگیری مطالب فنی KRD می توانید به فصل ششم کتاب داینامیک تریدینگ مراجعه نمایید. این ابزار با اسکنی که انجام می دهد یک مربع کوچک بنفش را در کندل های برگشتی که شرایط تعریف شده داشته باشد را نمایش می دهد. برای تعیین آن می توانید از منوی KRD Chart-set up اقدام کنید.

CNTPeKd5OAPjh3G2uvpNBgfN4N7yDIhiDGwq8Tmz.png

وضعیت خرید

روند نزولی باشد. و کف کندل جاری پایین تر از کف کندل قبل باشد. و قیمت بسته شدن کندل جاری بزرگ تر از قیمت باز شدن کندل جاری و همچنین بسته شدن کندل قبل باشد. و قیمت بازگشایی کندل جاری بزرگ تر از باز شدن کندل قبل باشد. و کندل جاری پایین ترین قیمت در روند نزولی باشد.  

وضعیت فروش

روند صعودی باشد. و سقف کندل جاری بزرگ تر از سقف کندل قبل باشد. و بسته شدن کندل جاری کوچک تر از بازگشایی کندل جاری و بسته شدن کندل قبل باشد. و بازگشایی کندل جاری کوچک تر از بازگشایی کندل قبل باشد. و کندل جاری بالاترین قیمت در روند صعودی اخیر باشد.   برای مشخص کردن مشخصات خرید و فروش که در بالا توضیح داده شد، باید تعیین کنید که مرجع انتخاب روند شما به چه شکلی است. در تنظیمات پیش فرض نرم افزار چهار مدل نوسان تعیین شده که از کوتاه مدت تا بلند مدت است و به انتخاب خود می توانید یکی را انتخاب کنید.

iSNkBg7Nk4sFnj8vqNdKFQ189fMrIN260HrZLi6L.png

به عنوان نمونه در شکل زیر که مربوط به سهم مفاخر است سه بار کف و سقف را با الگوریتم بالا شناسایی کرده است.

ncBFbSGB7SVIX6X5S7NQX8P7G83fPaZuL8AQaZBO.png


منبع : Cyclical Waves

نظرات کاربران

0 / 1500
مقاله‌های مشابه
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تحلیل‌اپ می‌باشد و محفوظ است. 2024 ©